ROCK FOR CHURCHILL 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

ROCK FOR CHURCHILL 2017

ROCK FOR CHURCHILL 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

PETER BJORN AND JOHN SE VRACÍ PO 8 LETECH DO ČR. ZAHRAJÍ NA ROCK FOR CHURCHILL

Švédské indie-popové trio Peter Bjorn and John se po dlouhých osmi letech vrací do Česka. Vystoupí na hudebním festivalu Rock for Churchill, který proběhne 25. a 26. srpna ve Vroutku. Peter Bjorn and John doplňují již dříve oznámené Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Triggerfinger, Roni Size anebo DJ Zinc. Na Rock for Churchill se letos poprvé představí Red Bull Tour Bus, na jehož střeše vystoupí osmička domácích interpretů. Zvýhodněné vstupenky jsou v prodeji pouze do 30. června.
Peter Bjorn and John budete pravděpodobně znát díky jejich největší hitovce Young Folks, která v roce 2006 obletěla svět a která pro kapelu znamenala přelom v kariéře. Kapela se na scéně pohybuje už od roku 1999 a má za sebou sedm alb, přičemž to poslední Breakin' Point vyšlo v červnu minulého roku. Peter Bjorn and John mají s deskou ty nejvyšší ambice, má to být TA deska, která je vrátí na top pozice hudebních žebříčků.

ZVEŘEJNĚNÍ INTERPRETI ROCK FOR CHURCHILL 2017:
Irie Révoltés / DE, Ky-Mani Marley / JAM, Peter Bjorn and John / SWE, Triggerfinger / BE, Roni Size / UK, DJ Zinc / UK, Dub Phizix & Strategy / UK, InsideInfo / UK, Bohemian Betyars / HU, Brandy Row / UK, Rico Tubbs / FIN, J.A.R., Tata Bojs, Gaia Mesiah, Priessnitz, Vypsaná fiXa, Mydy Rabycad, Skyline, PSH, Prago Union, Paulie Garand & Idea, Kapitán Demo, Hentai Corporation, Krucipüsk, Circus Brothers, Wild Tides, U-Prag, The Atavists, The Drain, Vanua 2, Blind Definition. 

Info ZTP/P
 

Termíny :


Galerie / Média :

Rock for Churchill 2017 / plakát
Rock for Churchill 2016 / aftermovie
Peter Bjorn and John: Young Folks
Peter Bjorn and John: Dominos
Irie Révoltés: Allez!
Ky-Mani Marley: Rule My Heart
Roni Size: Set in The Lab #SmirnoffHouse
DJ Zinc: The Essential Mix 2016
Bookmark and Share
Sdílet