MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

P. I. ČAJKOVSKIJ
Choreografie Victor Smirnov-Golovanov / Ludmiła Nerubashchenko
Odetta Yulia Zhuravleva / Liliya Oryekhova
Rotbart Daniil Orlov
Princ Siegfried Talgat Kozhabaev
Benno Dzmitry Lazovik

Soubor Moscow City Ballet, založený vynikajícím choreografem Victorem Smirnovem-Golovanovem, těšící se uznání kritiků a milovníků baletu na celém světě, se již v prosinci po dlouhé přestávce vrací do hlavního města České republiky!
Vystoupení Moscow City Ballet charakterizují skvělé kostýmy, imponující choreografie, magie světel a kouzelná scénografie. Podle kritiků půvabu tohoto souboru nelze odolat a ani na něj nelze zapomenout. Vzrušení a emoce, jež vzbuzuje Moscow City Ballet, nelze ani popsat - to se musí zažít!
V posledních letech zhlédly představení tohoto slavného souboru desítky tisíc lidí na celém světě. Návštěvníci odcházejí z vystoupení uchváceni magickou atmosférou baletního představení. Ohromný dojem vyvolává talent tanečníků a jejich profesionalita, jež je výsledkem mnohaletého náročného tréninku. Obdivuhodná preciznost pohybů tanečníků ve spojení s fantastickou choreografií je důkazem toho, jak výjimečně Rusové milují balet.
Zakladatel Moscow City Ballet, Victor Smirnov-Golovanov kdysi řekl: "To ve mě žijí všichni hrdinové baletů; to já jsem Klárou, Princem, Myším králem... To vše žije ve mě..." A možná právě v tom spočívá tajemství jejich obrovského mezinárodního úspěchu.
Ten, kdo ještě neměl příležitost obdivovat umění souboru Moscow City Ballet nebo by chtěl opět prožít ty nádherné okamžiky, bude k tomu mít příležitost již v prosinci v Praze.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet