Kontinentální pohár v atletice Ostrava 2018 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Kontinentální pohár v atletice Ostrava 2018

Kontinentální pohár v atletice Ostrava 2018
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Kontinentální pohár v atletice! Souboj šampionů!

Ve dnech 8. - 9. září 2018 se v Ostravě sejdou atletičtí mistři všech světadílů. Přijď fandit na nejprestižnější týmovou soutěž v atletice na světě!

Největší světová soutěž v atletice, kterou může Česká republika uspořádat, se uskuteční v Ostravě 8. - 9. září 2018. Budete mít možnost shlédnout nezapomenutelný atletický souboj nejlepších mužů a nejlepších žen ze čtyř kontinentů. Do Ostravy se sjedou šampioni Evropy, Afriky, Ameriky a Asie - Oceánie, aby mezi sebou svedli týmový souboj o titul Kontinentálního poháru. Každý světadíl reprezentují v jedné disciplíně dva sportovci. V týmu Evropy se v minulých letech představili také významní čeští atleti jako například Jarmila Kratochvílová, Helena Fibingerová, Jan Železný, Tomáš Janků, Vítězslav Veselý nebo Barbora Špotáková a mnozí další.

Kontinentální pohár se pořádá nepravidelně od roku 1977, do roku 2008 nesl název Světový pohár. Jde o nejprestižnější týmovou soutěž v atletice na světě, která se koná pouze jednou za čtyři roky. Po Maroku se tak po čtyřech letech přesune světová atletika do České republiky – do Ostravy.

Prodej vstupenek je pro velký divácký zájem o tuto akci spuštěn již nyní.

Termíny :


Galerie / Média :

Kontinentální pohár v atletice - Časový pořad
Kontinentální pohár v atletice - Timetable
Kontinentální pohár v atletice Ostrava 2018 - hala
Kontinentální pohár IAAF 2018 - ceník
Podmínky IAAF pro prodej vstupenek
Bookmark and Share
Sdílet